Labākā biroja administratore/-s Officeday Latvia StarFM Dienas Bizness Tallink
Labākā biroja administratore/-s 2016
PAR KONKURSU  | DALĪBNIEKI |  BALVAS  |  PARTNERI | ZIŅAS  | PUSFINĀLS
88:88:88
88d.
 

Zane Žilinska
VEGA 1 Serviss
Balsis: 193
BALSOT

Zinta Jansone
Nordea Bank AB Latvijas f...
Balsis: 294
BALSOT

Lana Insberga
VARIS Toys SIA
Balsis: 283
BALSOT

Kristīne Feldmane
Tieto Latvia SIA
Balsis: 102
BALSOT


KONKURSS

Konkursa Labākā biroja administratore 2016 pusfināls

Reģistrācija konkursam „Labākā biroja administratore 2016” beigusies! Šogad konkursam pieteikušās 63 dalībnieces. Paldies administratorēm, viņu kolēģiem un draugiem par tik lielu atsaucību! Par labu tradīciju kļuvusi uzņēmumu iniciatīva izvirzīt savus biroja administratorus konkursam otro, trešo vai pat ceturto reizi!
Šai tradīcijai seko arī Nordea Banka. Pērn Nordea bankas administratore Elīna Sprudzāne tika atzīta par Labāko biroja administratori 2015. Šogad Nodea bankas pārstāve Zinta Jansone cīnās par šo titulu nu jau pusfinālā!
Tradicionāli, Elīna, kā pagājušā gada konkursa uzvarētāja, šogad piedalās pretendentu vērtēšanā kā viena no žūrijas ekspertiem. Otrajā konkursa kārtā, kas notiek no 2. līdz 8. maijam, žūrija vērtē konkursa pārbaudījumus radio Star FM ēterā.
Lai saglabātu novērtējuma godīgumu, Elīnas atzīmes kopvērtējumā netiks ņemtas vērā. Bet ir arī patīkama ziņa – Elīna pasniegs savai favorītei īpašu simpātiju balvu!

Vēlreiz novēlam veiksmi dalībniecēm konkursa „Labākā biroja administratore 2016” pusfinālā!


Klausies StarFM un nobalso par labāko pusfināla dalībnieku.

Katru dienu plkst. 11:45 radio StarFM ēterā varēsi noklausīties konkursa „Labākā biroja administratore 2016” pusfinālistu pārbaudījumu. Konkursa pusfinālu vadīs Māris Grigalis. Dalībnieku uzdevums būs prasme ātri orientēties stresa situācijā, bet pašu pārbaudījumu uzzināsi klausoties radio StarFM. Pēc tam, 15 minūšu laikā Twitter@starfm.lv vari atstāt savu komentāru ar balsojumu, kura pusfināla dalībnieci vai dalībnieku Tu atbalsti. Šis dalībnieks saņems īpašo StarFM klausītāju simpātiju balvu.

Visus pusfināla pārbaudījumus vērtēs konkursa žūrija ar atzīmi. Tālāk, konkursa finālā, pāries tie dalībnieki, kuri saņems augstāko žūrijas vērtējumu un lielāko balsu skaitu publiskajā balsojumā. Pusfināla radio pārbaudījuma ierakstu varēs noklausīties arī pusfināla dalībnieču konkursa profilā.
Slēdz iekšā radio, seko konkursam un balso par savu favorīti!


Konkursa „Labākā biroja administratore 2016” 1. kārtas balsošana

Pirmās kārtas balsošana turpināsies vēl tikai līdz 1. maijam, plkst. 17:00. Ikviens, kurš vēlas atbalstīt konkursa dalībniekus, ir laipni aicināts balsot - jo vairāk balsis konkursants saņems, jo lielākas ir viņa izredzes pāriet uz nākošo kārtu. Par citām iespējām atbalstīt konkursa dalībnieces šeit.


Atbalsti savu biroja administratori un iegūsti Sportland dāvanu karti 75 EUR vērtībā

No 18. aprīļa līdz 29. aprīlim no plkst. 10:00 līdz 13:00 radio StarFM ēterā tiks nosaukti 3 uzņēmumi, kuru biroja administratores piedalās konkursā Piezvanot vienas minūtes laikā uz radio ēteru pa tel. 67447744 un izstāstot, kāpēc Jūs biroja administratore ir pati labākā, Jūs nopelnīsiet vēl papildus 50 balsis pie viņas publiskā balsojuma. Katras nedēļas beigās starp visiem zvanītājiem tiks izlozēta Sportland dāvanu karte 75 EUR vērtībā.

Par citām iespējām nopelnīt papildus balsis lasi šeit.


Sākas reģistrācija konkursam "Labākā biroja administratore 2016"

11. aprīlī sākas reģistrācija konkursam "Labākā biroja administratore 2016". Nenokavē un piesakies jau tagad! Reģistrācija ilgs tikai līdz 29. aprīlim. Balsošana par konkursa dalībniecēm sākas no pirmās dienas, tāpēc, jo ātrāk reģistrēsieties konkursā, jo vairāk balsis paspēsiet savākt. Lasīt tālāk ...


Kā reģistrēties konkursam "Labākā biroja administratore 2016"

Reģistrācija konkursam sākas 11. aprīlī un ilgst līdz 29. aprīlim. Pieteikt administratores dalību konkursā iespējams gan pašai dalībniecei, gan kolēģiem vai jebkurai citai personai. Lasīt tālāk ...


OFFICEDAY ZIŅAS
KOMFORTS BIROJĀ AR FELLOWES!

Strādājot birojā, mēs pavadām daudz laika pie datora vai sēžot aiz darba galda. Nav brīnums, kāpēc 96% Eiropas iedzīvotāju uzskata, kā pareiza darba vides organizēšana pozitīvi ietekmē darba procesu. Tas, kā jūs sēžat un organizējat savu darba galdu, aizsargā jūs no stresa, rada komfortu un palielina darba produktivitāti. Ergonomikas prasību ievērošana un komforts darbā noteikti palīdzēs pārvērst biroju par tādu vietu, kur ir patīkami atrasties. Ja birojs ir ērts, tas kļūst darbiniekiem par otrām mājām, kur viņi nāks ar prieku.
Lasīt tālāk...
  Kategorijas:

Kancelejas un biroja preces
Biroja papīrs
Biroja tehnika
Kafija un kafijas automāti
Prezentreklāma
Prezentāciju iekārtas
Kārtridži un toneri
Tāfeles
Sadzīves tehnika
TV un audio tehnika
Pārtikas preces
Zīmogu un vizītkaršu izgatavošana
Saimniecības un higiēnas preces
Biroja krēsli
 


 
SEKO LĪDZI JAUNUMIEM
JAUTĀ MUMS
(!) ieraksti arī savu e-pastu adresi, kur mēs nosūtīsim atbildes
 
   

  • Officeday Latvia Star FM Dienas Bizness Tallink Hotels IDEA GROUP
  • Tallink Melna Kafija Pareizā ķīmija LILIT LABA DABA FHM
  • HP Parker Nike Riga Run Sieviešu skrējiens NEXT
  • Navigator premium klases biroja papīrs Discovery - nākamās paaudzes biroja papīrs Esselte Leitz
  • Smiltainis Pierre Oxford Hamelin International Paper
  • 3M Post It Scotch Staedtler HP
  • NEP Solutions rillstab Kores Tork Fellowes
 


Labākais biroja apgādes uzņēmums Baltijā. Viegli strādāt! Labākais biroja apgādes uzņēmums Baltijā. Viegli strādāt!
Labākā biroja administratore/-s